Par mums

Nosaukums: Biedrība Salaspils Frisbija klubs

Devīze: Frisbijs – sports un labi pavadīts laiks draugu lokā

Dibināšanas gads: 2003. gads

Biedru skaits: 27

Audzēkņu skaits: 22

Biedrība „Salaspils frisbija klubs” ir bērnu un jauniešu sporta organizācija, kurā visiem interesentiem tiek dota iespēja nodarboties ar frisbiju, kā arī sportojot iepazīt jaunus draugus un apceļot dažādas pasaules valstis.

Gan sieviešu, gan vīriešu kluba komandas pastāvīgi piedalās dažāda mēroga frisbija turnīros gan Latvijā, gan citur Eiropā, kas dod lielisku iespēju ceļošanai un brīvā laika pavadīšanai aktīvi sportojot.  Mūsu kluba biedri regulāri tiek iekļauti Latvijas izlašu sastāvos un ir aizstāvējuši valsts godu gan Eiropas, gan pasaules čempionātos.

Kluba vairāk kā 10 gadu pastāvēšanas vēsturē ir uzkrāta vērtīga pieredze, kas pēdējos gados mums ir ļāvusi sasniegt patiešām augstus rezultātus. Salaspils frisbija kluba komandas var lepoties ar augstiem sasniegumiem gan Latvijas, gan starptautiska mēroga turnīros. 

Salaspils frisbija kluba darbība ir patstāvīga, taču aktīva treniņu un sacensību sezona ir dalīta divās daļās: 

  • telpu sezonā (no oktobra līdz aprīlim) 
  • āra sezonā (no aprīļa līdz oktobrim)

Vienmēr esam priecīgu uzņemt viesus mūsu treniņos un labprāt pastāstīt vairāk par frisbija aktivitātēm. Sev interesējošos jautājumus iespējams uzdot sūtot e-pastu uz salaspilsfk@frisbee.lv vai aizpildot formu, kas atrodama sadaļā Kontakti.

Vairāk informācijas par frisbiju un Latvijas frisbija aktivitātēm iespējams uzzināt mājaslapā www.frisbee.lv.

         

 .