Latvijas vīriešu frisbija izlase

Jau otro gadu pēc kārtas Latviešu vīriešu izlases izveide uzticēta Salaspils Frisbija kluba komandai Wild Things.

Pērn tika izcīnīta 10. vieta Eiropas frisbija čempionātā, kas ir līdz šim augstākais sasniegums Latvijas vēsturē. Lai gan sasniegumi pirms gada bijuši salīdzinoši augsti, Salaspils WT ir izvērtējuši kļūdas, kas tika pieļautas izlases gatavošanas procesā, lai šogad notiekošajā Pasaules čempionātā izcīnītu vēl augstākus panākumus. Šogad pasaules čempionāts norisināsies Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā no 18. līdz 25.jūnijam

Sasniegumi

2015

  • 10. vieta Eiropas frisbija čempionātā Kopenhāgena, Dānija

2013

  • 12. vieta Eiropas čempionāts pludmales frisbijā Kalafelle, Spānija

2011

  • 15. vieta Eiropas frisbija čempionāts Maribora, Slovēnija

2007

  • 15. vieta Eiropas frisbija čempionāts Sauthemptona, Anglija

Izlases kandidāti

  • Arvīds Žanis Orlovskis Salaspils WT
  • Igors Minovs Salaspils WT
  • Jānis Bernāns Salaspils WT
  • Krišs Maļinovskis Salaspils WT
  • Mārtiņš Gusārs Salaspils WT
  • Mārtiņš Kasparāns Salaspils WT
  • Reinis Otisons Salaspils WT
  • Roberts Apinis Salaspils WT
  • Toms Ābeltiņš Salaspils WT
  • Andris Otisons Florida Ultimate (ASV), Salaspils WT
  • Ģirts Betmanis Magon Ultimate (Jaunzēlande), Salaspils WT
  • Bruno Jurginsons Salaspils Jr 
  • Didzis Malderis Salaspils Jr 
  • Aigars Ancāns Hardcore Ultimate
  • Renārs Niedra Hardcore Ultimate
  • Andrejs Bakašs Ultimate Decision
  • Dainis Jakovels Ultimate Decision
  • Egīls Peļņiks Ultimate Decision
  • Imants Deņisovs Ultimate Decision
  • Krišs Apšenieks Ultimate Decision
  • Māris Jankovskis Ultimate Decision
  • Mārtiņš Taurenis Ultimate Decision
  • Jēkabs Eglītis Ogre NightWatch
  • Mārtiņš Saulīte Ogre NightWatch
  • Kārlis Kozulāns Valmiera Open
  • Roberts Razminovičs Valmiera Open
  • Kirils Timofejevs Sirocco Ultimate
  • Rihards Apsītis SoulFly UD
  • Rihards Znotiņš Daugavpils Universitāte
  • Dainis Kaldre thebigEZ (Austrija)
  • Nikolay Eliseev Lucky Grass (Krievija)


Atbildīgās personas

  • Fiziskā sagatavotība – Mārtiņš Gusārs
  • Atbildīgie par laukumiem – Krišs Maļinovskis
  • Atbildīgais par informācijas izvilkumiem dalībniekiem – Jānis Bernāns
  • Taktiskie risinājumi – Mārtiņš Gusārs
  • Komandas menedžeri – Krišs Maļinovskis
  • Sporta dzērieni/vitamīni – Reinis Otisons
  • Izlases sastāva paziņošana – Reinis Otisons, Roberts Apinis, Mārtiņš Gusārs un Sergejs Volkovs
  • Galvenais Treneris - Sergejs Volkovs

         

 .